У частині населених пунктів влада не контролює ситуацію: голова КОДА про сиутацію в області
![У частині населених пунктів влада не контролює ситуацію: голова КОДА про сиутацію в області У частині населених пунктів влада не контролює ситуацію: голова КОДА про сиутацію в області - зображення](/storage/resized/lg/news/95b4b03b-1603-4c4c-ba6d-6134bdc00813/630_360_1587535105-880.jpg)
Голова Київської ОДА Олексій Кулеба під час телемарафону розповів, яка нині ситуація в області. Про це повідомляє УНІАН.
За його словами, вона дуже різна – у частині населених пунктів місцева влада наразі втратила контроль над ситуацією. Окрім цього, окупанти відчайдушно намагаються взяти низку міст.
"На сьогодні в Київській області найнебезпечніший напрямок - це Житомирська траса. Ми бачили всі і чули, як мужньо відстоювали місто Бучу та Ірпінь", – сказав Кулеба та додав до переліку й Димер.
Також влада не контролює Полісся та Іванківський район частково, тому ці напрямки є на сьогодні найбільш загрозливими. Через прохід важкої техніки окупанта є проблеми з містом Бородянка і Бородянським районом. В тих районах, де не відбуваються сутички, відсьогодні комендантська година буде з 17:00 до 8:00.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.