У Бучі вшанують пам'ять жертв Другої світової війни
![Ніколи знову!](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/4.jpg)
8 травня
10:00 — День пам'яті та примирення. Покладання квітів до пам'ятного знаку воїнам АТО “Козацький хрест” (Бучанське міське кладовище, вул. Депутатська).9 травня
10:00 — урочистий мітинг (пам'ятник загиблим воїнам, вул. Яблунська). 11:00 — урочистий мітинг (Меморіал Слави), акція “Вітальна листівка ветерану” (вул. Жовтнева). 13:00 — святковий концерт творчих колективів міста (Київська площа).