Надзвичайні новини
Бучанський район

У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова

24 лютого 2022 року чоловік без вагань пішов до військкомату та взяв до рук зброю.

У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова - зображення
Фото - Бучанська міська рада

Про це повідомила Бучанська міська рада.

Меморіальну дошку відкрили на честь загиблого військовослужбовця Андрія Чаусова. Встановили її по вулиці Яснополянській 48-а — на стіні батьківського дому.

У міськраді зазначили, що у мирному житті Андрій працював у сфері логістики, але 24 лютого 2022 року чоловік без вагань пішов до військкомату та взяв до рук зброю. З перших днів воював у складі територіальної оборони Києва. Згодом прийняв присягу та відправився на фронт стрільцем.

"Під час виконання одного з бойових завдань сержант Чаусов потрапив під ворожий мінометний обстріл та трагічно загинув 19 червня 2022 року у селі Ртищівка, що на Харківщині", — йдеться у повідомленні.

За свій подвиг Андрій Чаусов нагороджений медаллю "Честь. Слава. Держава" та орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Побратими згадують свого земляка як відповідального, чуйного, мужнього та рішучого захисника.

У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова - зображення
У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова - 1 - зображення
У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова - 2 - зображення
У Бучі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого героя Андрія Чаусова - 3 - зображення
Фото - Бучанська міська рада

Також, нещодавно у Бучі відкрили меморіальні дошки на честь загиблих військових Анатолія Щура та Олександра Благодатного. Ці двоє військових проживали у ЖК "Квартал" в Бучі, де й встановили пам'ятні дошки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.