У Бучі почали встановлювати модульні будиночки
![У Бучі почали встановлювати модульні будиночки У Бучі почали встановлювати модульні будиночки - зображення](/storage/resized/lg/news/965a7525-ca8b-4ce4-b173-765f473b7ed5/21_dom.jpg)
У Бучі на територіях НВК № 3 і ТК "Варшавський" розмістять тимчасове житло для громадян, які втратили власне під час нападу рф на Україну. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.
"Саме тут зможуть деякий час мешкати люди, які втратили житло під час бойових дій з країною-агресором рф. Кімнати будуть облаштовані меблями і обігрівачами. Буде система водопостачання та каналізування. У користуванні кількох родин будуть санвузел, їдальня і кімната для дозвілля", –
Бучанська міська рада
Зазначається, що реалізувати проєкт вдалося завдяки співпраці Бучанської міської ради із офісом Президента України, Київською обласною військовою адміністрацією, Урядом Польщі та Державною Агенцією Резерв Стратегічних RARS виробнику – Модулар Систем (smiley).
Раніше також повідомлялося, що скоро відкриють тимчасове модульне містечко в Бородянці. Воно складатиметься з 4 комплексів, до кожного з якого ввійде 22 модуля для проживання. А в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Там побудувати будинки планують буквально за місяць.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.