#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучі почали встановлювати модульні будиночки

21.05.2022
В них зможуть мешкати люди, які втратили житло під час бойових дій з країною-агресором рф.

У Бучі почали встановлювати модульні будиночки - зображення
Фото: Бучанська міська рада

У Бучі на територіях НВК № 3 і ТК "Варшавський" розмістять тимчасове житло для громадян, які втратили власне під час нападу рф на Україну. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.

"Саме тут зможуть деякий час мешкати люди, які втратили житло під час бойових дій з країною-агресором рф. Кімнати будуть облаштовані меблями і обігрівачами. Буде система водопостачання та каналізування. У користуванні кількох родин будуть санвузел, їдальня і кімната для дозвілля", –

Бучанська міська рада

У Бучі почали встановлювати модульні будиночки - зображення
У Бучі почали встановлювати модульні будиночки - 1 - зображення
Фото: Бучанська міська рада

Зазначається, що реалізувати проєкт вдалося завдяки співпраці Бучанської міської ради із офісом Президента України, Київською обласною військовою  адміністрацією, Урядом Польщі та Державною Агенцією Резерв Стратегічних RARS виробнику – Модулар Систем (smiley).

Раніше також повідомлялося, що скоро відкриють тимчасове модульне містечко в Бородянці. Воно складатиметься з 4 комплексів, до кожного з якого ввійде 22 модуля для проживання. А в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Там побудувати будинки планують буквально за місяць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.