Новини
Новини Київської області
Відбудова регіону
Бучанський район

У Бучі майже розчистили велике стихійне сміттєзвалище

Саме сюди звозили груди бетону та металу після деокупації.

У Бучі майже розчистили велике стихійне сміттєзвалище - зображення

У Бучі триває розчищення найбільшого повоєнного стихійного сміттєзвалища. Про це повідомляють Facebook-сторінці Погляд Приірпіння – інформаційна агенція.

Роботи з розчищення сміттєзвалища тривають по вулиці Депутатській.

Розчищають завали підрядники з ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво". На місці їм допомагають рятувальники з підрозділу швидкого реагування ДСНС.

Усе побутове й будівельне сміття вивезуть з міста та утилізують на полігоні. Окремо сортують автомобільні шини та шифер, адже ці матеріали потребують спеціальної переробки. Повністю навести лад на місці стихійного смітника планують до квітня.

Ліквідація звалища — частина Програми розвитку ООН з екстреного відновлення, яку фінансує Уряд Японії.

Нагадаємо, що у Бучі стартував проєкт екстреного відновлення за підтримки ООН та уряду Японії. Він включає демонтаж майже 30 зруйнованих приватних будинків та ліквідацію сміттєзвалища по вулиці Депутатська, яке утворилося після деокупації.

Окрім цього, у рамках проєкту Бучанська громада отримала 38 зарядних станцій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.