Буча
Війна з Росією

У Бучі через війну постраждало більше 2,5 тис. будівель

20.07.2022
Місто стало одним із сумнозвісних символів війни.

У Бучі через війну постраждало більше 2,5 тис. будівель - зображення
Фото: Київська школа економіки (KSE)

Збитки Бучі внаслідок російського вторгнення становлять понад 5,2 млрд грн. Такі цифри оприлюднили в звіті Київської школи економіки (KSE).

Зокрема, за підрахунками фахівців, через війну у місті було пошкоджено 2514 будівель, з них 185 споруд було повністю зруйновано.  

У Бучі було зруйновано чи пошкоджено:

·        861 приватний будинок;

·        122 багатоквартирні будинки;

·        875 господарських будівель;

·        149 таунхаусів;

·        202 гаражі.

"Окупація міста Буча російськими військами тривала понад місяць. Тихих днів тут не було, бої тривали постійно, і звільнити місто вдалося тільки 31 березня. Після деокупації з’явилися численні докази убивств цивільного населення, катувань та інших злочинів.

Суттєвих руйнувань зазнав житловий фонд міста, а братські могили влаштовували прямо на подвір’ях. Через все це Буча стала одним із сумнозвісних символів війни", –

Київська школа економіки (KSE)

У Бучі через війну постраждало більше 2,5 тис. будівель - зображення
Київська школа економіки (KSE)

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло 4253 цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні понад 260 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.