Новини
Буча
Київщина-суспільство

У Бучанській громаді з’явиться свій водоканал: скільки коштуватиме вода?

Послуги мешканцям місцеве комунальне підприємство почне надавати вже за місяць.

У Бучанській громаді з’явиться свій водоканал: скільки коштуватиме вода? - зображення

З 1 березня в Бучанській громаді почне діяти власний водоканал. Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям громади надаватиме КП "Бучасервіс". Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив мер міста Анатолій Федорук.

"Наше підприємство замінить КП "Ірпіньводоканал", КП "Бородянкатеплопостачання" та ПКПП "Теплокомунсервіс" на території населених пунктів Бучанської громади".

Бучанський міський голова Анатолій Федорук

За словами очільника міста, комунальне підприємство має ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. А також отримало дозвіл на спеціальне водокористування та має в постійному користуванні матеріально-технічну базу в місті Буча, зокрема комунальну техніку.

Також стало відомо, скільки орієнтовно коштуватимуть послуги водоканалу для мешканців громади. Відтак, тариф на водопостачання становитиме 11 грн 21 коп., а на водовідведення – 18 грн 89 коп. Разом на воду та каналізацію – 30 грн 10 коп.

У Бучанській громаді з’явиться свій водоканал: скільки коштуватиме вода? - зображення

Нагадаємо, бучанська ялинка потрапила в топ-3 найсвятковіших ялинок України 2022.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.