Новини
Буча
Київщина-суспільство

Бучанська ялинка потрапила в топ-3 найсвятковіших ялинок України 2022

На першому місці опинилася зелена новорічна красуня з Миколаєва.

Бучанська ялинка потрапила в топ-3 найсвятковіших ялинок України 2022 - зображення
Фото: БМР

Бучанська ялинка посіла третє місце в рейтингу найсвятковіших ялинок України в 2022 році. За зелену новорічну красуню в Бучі проголосувало 1 563 людини, йдеться на сторінці ЛУН Аерообліт 2022.

З великим відривом у голосуванні перше місце зайняла ялинка міста Миколаїв (11 092), вже другий рік поспіль вона збирає максимальну кількість голосів. На другому місці зелена красуня з Чернівців (3 437).

Головна ялинка країни лише на восьмому місці з 172 голосами. Нагадаємо, помилуватися головною ялинкою на Софіївській площі можна буде до кінця тижня. До Водохреща зелену красуню розберуть.

До слова, цього року у Бучі оновили новорічне містечко та новорічну ялинку. Також варто зазначити, що місто на Київщині обійшло цьогоріч майже усі регіони за рівнем витрат, там у перерахунку на одного бучанця вартість новорічного декору складала майже 113 гривень. Загальна ж сумма витрат становила майже 7 мільйонів гривень. Зокрема, ці кошти витратили на святкування, на Новий рік ведучим у Бучі був Вячеслав Соломко, також в місті виступали гурти та співачка Солоха.

Нагадаємо, в Ірпені та Бучі відкрили пункти прийому ялинок на утилізацію.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.