У Броварському ліцеї №1 відкрили нове укриття
![У Броварському ліцеї №1 відкрили нове укриття У Броварському ліцеї №1 відкрили нове укриття - зображення](/storage/resized/lg/news/9c7bebad-b473-4f25-bf69-a85069d739c1/thumb_1710_800_600_0_0_auto.jpg)
Про це повідомили в Броварській міській раді.
Учні та вчителі будуть користуватися новітнім протирадіаційним укриттям, котре розраховане на одночасне перебування 250 людей, з початком навчального року. В укритті є все необхідне оснащення: генератор, санітарні вузли, медичний блок, спеціальне приміщення для зберігання їжі та води, запас яких вже закладено та технологічну систему вентиляції повітря.
Нове укриття створено згідно з вимогами доступності.
Разом з міським головою на відкриття шелтеру завітав голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
"Ми провели інспектування нового укриття, яке знаходиться в ліцеї №1 в місті Бровари. Укриття побудовано відповідно до всіх будівельних норм. Воно подвійного призначення, і після закінчення війни, після нашої перемоги може використовуватися для роботи гуртків і спортивних секцій", –
зауважив Кравченко.
![У Броварському ліцеї №1 відкрили нове укриття У Броварському ліцеї №1 відкрили нове укриття - зображення](/storage/resized/lg/news/9c7bebad-b473-4f25-bf69-a85069d739c1/iU98gkWPHC2hqprNL9OYXbNwWtLqDyk8dBipAjw0.jpg)
Нагадаємо, міжнародні партнери допоможуть Київщині облаштувати укриття та реконструювати освітні заклади. Бельгійська агенція міжнародного співробітництва Enabel виділяє 8,6 млн грн євро на 5 об’єктів нашого регіону.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.