Новини
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії

Ремонт Центру на Київщині обійшовся в понад 13 млн грн.

У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії - зображення
У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії - 1 - зображення

У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, який також розповів, як оснащено заклад.

"Відділення забезпечено моніторами, апаратами ШВЛ, функціональними ліжками, киснем, ангіографами та всім необхідним. На ремонт Центру витратили понад 13 млн грн із місцевого та обласного бюджетів.

Важливо, що у відділенні змонтували ще один ангіограф, що закупило МОЗ. Завдяки інноваційному обладнанню лікарі оперативно надаватимуть допомогу у випадку інсульту чи інфаркту", –

голова Київської ОВА Олексій Кулеба

У Броварах запрацював сучасний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії - зображення

Нагадаємо, також минулоріч на Київщині запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку. Крім того Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. А навесні медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. Натомість, як стало відомо, в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.