У Броварах встановлять меморіал на честь загиблих військових
![У Броварах встановлять меморіал на честь загиблих військових У Броварах встановлять меморіал на честь загиблих військових - зображення](/storage/resized/lg/news/9c2d64b5-42bd-429d-928c-e9151a9a9eb2/thumb_1580_800_600_0_0_auto.jpg)
30 травня на засіданні сесії Броварської міської ради депутатам міської ради було презентовано концепцію Меморіального комплексу, який попередньо планується розмістити у парку "Перемога".
![У Броварах встановлять меморіал на честь загиблих військових У Броварах встановлять меморіал на честь загиблих військових - зображення](/storage/resized/lg/news/9c2d64b5-42bd-429d-928c-e9151a9a9eb2/photo_2024-05-30_11-27-30.jpg)
Треба зазначити, що цей проєкт, концепція, попередня ідея, яку в обов'язковому порядку буде погоджено з родинами наших загиблих Захисників!
Тільки їхнє слово буде вагомим та підсумковим, їхні зауваження та пропозиції будуть враховані та реалізовані під час подальшої роботи з даним проєктом.
Керівником проєктної групи по розробці Меморіального комплексу є Кандидат архітектури, Доцент кафедри архітектурного проєктування – Дмитро Іванович Антонюк. Також він являється керівником навчально-творчої майстерні.
Раніше ми розповідали, що у Бучі відкрили ще 2 меморіальні дошки на честь загиблих захисників.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.