#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бородянці з’явився ЦНАП на колесах

22.06.2022
Мобільний центра надання адміністративних послуг передали селищу від Славутської громади Хмельницької області.

У Бородянці з’явився ЦНАП на колесах - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

На Бородянщині запрацюєЦНАП на колесах. Про його появу сьогодні, 22 червня, повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

Для мобільного центру надання адміністративних послуг уже розробили маршрути, графік та правила використання. Планують, що ЦНАП на колесах буде допомагати нашим мешканцям отримувати послуги поруч з домом принаймні шість місяців.

"В часи відновлення та відбудови нашої громади фактор доступності адміністративних послуг для мешканців є надзвичайно важливим, і єдиний офіс у Бородянці не є достатнім рішенням. Ми раді, що наші партнери долучилися до вирішення цього питання системно та комплексно", –

в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко

До слова, ЦНАП на колесах передали селищу від Славутської громади Хмельницької області. Мобільний ЦНАП також уже технічно оснащено, зокрема, є необхідні для роботи ноутбук, багатофункціональні лазерні пристрої, маршрутизатор, комп’ютерні аксесуари длянадання якісних послуг населенню.

У Бородянці з’явився ЦНАП на колесах - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

Нагадаємо, днями стало відомо, що в Бородянці проведуть громадські слухання щодо будівництво нового житла. Таким чином, люди, які втратили власні оселі через війну, самостійно вирішуватимуть, де їм жити.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.