Новини
Україна
Новини Київської області
Бородянка

Будувати чи не будувати: у Бородянці проведуть громадські слухання щодо будівництво нового житла

Люди, які втратили власні оселі через війну, самостійно вирішуватимуть, де їм жити.

Будувати чи не будувати: у Бородянці проведуть громадські слухання щодо будівництво нового житла - зображення

Наразі не прийнято жодних рішень щодо розташування нових будинків в Бородянці замість зруйнованих. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, зазначивши, що місце розташування нового житлового комплексу для людей, які втратили житло через російську військову агресію, вирішуватимуть на громадських слуханнях.

"Запевняю, наразі жодних рішень щодо розташування нових будинків замість зруйнованих не прийнято. Перед будівництвом буде визначена процедура, яка, окрім іншого, включатиме громадські слухання.

Люди, які втратили власні оселі через війну, самостійно вирішуватимуть, де їм жити. І якщо мешканці вирішать, що необхідно зводити будинки на місці зруйнованих, так воно і буде", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Таким чином, за словами очільника області, перед будівництвом буде визначена процедура, яка, зокрема, передбачає і громадські слухання.

Нагадаємо, на Київщині подано майже 45 тис. заявок на відшкодування знищеного та пошкодженого майна. До слова, до кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Також нещодавно повідомлялося, що держава компенсує витрати українцям, які самостійно відновлять житло, але повернути кошти обіцяють після того, як Україні передадуть арештовані та конфісковані російські активи за кордоном.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. А в травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.