#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Бородянка

У Бородянці може з’явитися мурал "стійкості та відновлення"

23.05.2022
На ньому пропонують зобразити кота, якого знайшли в одній зі зруйнованих багатоповерхівок, та статуетки півника, що вцілів на знаменитій шафці.

У Бородянці може з’явитися мурал

У Бородянці розпочали обговорення доцільність створення муралу на одному з будинків селища. Дану пропозицію у соцмережах озвучила від начальника відділу культури, молоді та спорту Бородянської ОТГ Наталії Вишинської.

"Жителі Бородянки! Як ви вважаєте, чи було б доцільним зробити ось такий МУРАЛ, як символ стійкості і відновлення нашого селища, на стіні будинка по вул. Паркова 1. Відгукніться. Якщо так, будемо шукати волонтерів, які зможуть достойно виконати цю творчу роботу", –

начальник відділу культури, молоді та спорту Бородянської ОТГ Наталія Вишинська

На муралі пропонують зобразити кота, якого знайшли в одній зі зруйнованих багатоповерхівок вже після деокупації, в руках якого буде статуетка півника, що вцілів на знаменитій шафці, що втрималася на стінці іншого будинку, в який влучила ракета окупантів.

Нагадаємо, днями на сайті президента зареєстрували петицію щодо присвоєння звання "місто-герой" Бородянці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.