Біла Церква
Олімпійські види спорту
Київщина-суспільство

У борчинь Київщини – по дві золоті та срібні медалі на чемпіонаті України

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок у Конча-Заспі борчині з Київщини здобули по дві золоті та срібні медалі. Перші місця посіли Ірина Коляденко (Ірпінь) та Аліна Акобія-Грушина (Бровари), другі – Лілія Маланчук і Анна Мазуркевич з Білої Церкви.

Як повідомляє Управління молоді та спорту КОДА, згаданий чемпіонат тривав 29-31 січня на спортивній базі Конча-Заспи.

Борчині Київщини поклали до спортивної скарбнички нашої області чотири нагороди – два «золота» та два «срібла».

Особливо відзначають блискучий виступ ірпінчанки Ірини Коляденко (62 кг) – випускниці Університету державної фіскальної служби України, що в Ірпені.

У фіналі підопічна заслуженого тренера України Володимира Яременка впевнено здолала бронзову призерку чемпіонату Європи Ілону Прокопевнюк із м. Кривий Ріг (Дніпропетровщина).

А на шляху до п’єдесталу пошани Коляденко перемогла дворазову учасницю Олімпіад, чемпіонку світу, заслуженого майстра спорту міжнародного класу Юлію Ткач (Львів).

Саме Ткач – одна з головних суперниць Коляденко за перший номер у збірній України, що надає право участі на Олімпійських іграх у Токіо.

Також у ваговій категорії 57 кг золоту медаль завоювала Аліна Акобія-Грушина, а срібні – Лілія Маланчук (53 кг) та Анна Мазуркевич (72 кг).

Ми розповідали, що ірпінців Ірину Коляденко та Володимира Яременка визнали як кращих спортсменку та тренера Київщини з вільної боротьби 2018 року.

А також жителі Ірпеня Валерій Андрійцев та Ірина Коляденко стали переможцями Кубка України з вільної боротьби.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.