Новини
Васильків
Спорт

Тренер «Львова» отримав жовту картку, бо попросив арбітра розмовляти українською


20 лютого відбувся футбольний матч між командою Львова та командою із Ковалівки Васильківського району "Колос".

Віталій Шумський / ФК Львів

Матч завершився перемогою "Колоса" 0:2. Тепер після звитяги команда з Ковалівки із 22 очками йде шостою. Львівський клуб з 12 пунктами залишається десятим.

Цей матч не обійшовся і без скандалу

Так, головний тренер Львова Віталій Шумський отримав жовту картку за те, що попросив арбітра звертатися до нього українською мовою.

Про це пише канал 24.

Сталось це після словесної перепалки з четвертим арбітром матчу, який перебуває якраз за межами поля, біля лавок запасних. Після матчу тренер львів'ян пояснив, що саме він сказав судді, що той аж показав попередження.

Шумський під час діалогу з резервним суддею Миколою Кривоносом попросив арбітра відповідати йому українською мовою, а не російською.

Таке прохання розлютило рефері, він повідомив про це головному арбітру зустрічі Віктору Копієвському, який відразу прибіг до лавки запасних Львова та продемонстрував тренеру жовту картку. Начебто Шумський таким проханням вчинив натиск на четвертого суддю.

Тренер львівського клубу у післяматчевому коментарі наголосив, що арбітр не пояснив своє рішення.

В Українській асоціації футболу заявили, що візьмуться за цей епізод та вже розпочали перевірку. Комітетом буде опитано свідків та досліджено матеріали з метою з’ясування всіх обставин цього епізоду та дотримання Кодексу етики та чесної гри.

https://player.obozrevatel.com/video/files/videos/0/25/471/480p.mp4

Нещодавно ми розповідали, що київське «Динамо» зіграло в нічию із бельгійським «Брюгге».

Також ми повідомляли, що ковалівський "Колос" оновив список гравців.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.