Новини

Трагедія на Дніпрі


На Обухівщині люди збирають кошти, щоб допомогти родичам в пошуках зниклих на річці рибалок.

Нагадаємо, що вчора, 5 лютого, на Дніпрі було знайдено тіло  Сергія Ткачука (47років), одного  з                               трьох зниклих рибалок.

Пошуки інших двох чоловіків, а це Костянтин Басунько (35 років) та Анатолій Мількевич (59 років), офіційно завершилися, їх водолази більше не шукатимуть. Про це на своїй сторінці в соцмережі сповістила Тоня Северінюк. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2152491958130818&id=100001101046425
На сьогодні, турбуючись про горе в родинах зниклих рибалок, небайдужі люди ініціювали збір коштів, для роботи  водолазної бригади у пошуках тіл чоловіків. До того ж, для пошуків знадобляться й декілька човнів. Усім, хто може фінансово допомогти родичам зниклих рибалок, не залишивши  їх сам на сам із бідою, інформуємо  про прикмети чоловіків та контакти їхніх дружин: Мількевич Анатолій – (одягнений в чорний комбінезон, куртку кольору хакі, чорну в’язану шапку і чоботи зеленого кольору). Басунько Костянтин – ( одягнений у чорну куртку, чорні штани та шапку, взуття кольору хакі).