#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Київщина
Кримінальні новини
Події
Київ

Торгували фальсифікатом: кіберполіція знайшла в Києві та області підпільні продуктові цехи

15.11.2021 2

Зловмисники виготовляли та продавали через Інтернет оливкову олію, вино, хамон, фісташки, цукерки, чай та каву.

Фото: Кіберполіція

Виробничі цехи та складські приміщення знаходилися у Києві та Київській області, а також у Львові та Хмельницькому. Учасники злочинного угруповування маркували товар етикетками відомих брендів та збували під виглядом оригінальної продукції у мережі.

Фото: Кіберполіція

Далі під виглядом оригінальної продукції фальсифіковані продукти зловмисники збували також на сайтах оголошень та на великих гуртових ринках по всій Україні. Частину продукції група встигла перепродати навіть закордон.

Фото: Кіберполіція

Правоохоронці провели 44 обшуки у виробничих цехах, складських приміщеннях, офісах, автівках та за місцями мешкання фігурантів і вилучили виробниче обладнання для виготовлення оливкової олії, фісташок та вина, тару для розливу продукції, близько 60 тонн сировини та 160 тонн фальсифікованої готової продукції.

Фото: Кіберполіція

Також вилучено поліграфію з логотипами брендів, прилади для пакування чаю та кави, мобільні телефони, комп'ютерну техніку, принтери, «чорнові» записи, транспортні засоби та 4,5 млн гривень. На вилучене майно фігурантів судом накладено арешт. Наразі правоохоронці встановлюють збитки, завдані правовласникам низки торговельних марок.

Нагадаємо, поліція на Київщині викрила угруповування, яке займалося виготовленням та розповсюдженням фальшивих купюр, а також збутом наркотиків. Друкували підробні гроші просто у будинку ватажка у Київській області.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.