Тінь Мирончука: палій автівки Матюшиної у Коцюбинському та його адвокат пов’язані зі скандальним забудовником?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-1.jpg)
Правозахисник Ігор Домбровський опізнав у підозрюваному в підпалі машини, якою користувалася ексголова Коцюбинського Ольга Матюшина, тітушку, який у Приірпінні захищав паркани незаконних забудов. А в суді його захищає адвокат, наближений до скандального забудовника Антона Мирончука («Орлан Інвест Груп»).
Як повідомила журналістка Ірина Федорів, наразі триває судовий процес щодо обрання міри запобіжного заходу особі, яку підозрюють у підпалі згаданої автівки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-skr.jpg)
Правозахисник Ігор Домбровський, який приїхав на суд, запевняє, що адвокат підозрюваного – людина забудовника Мирончука. На світлині він обведений червоним.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-Adv-1.jpg)
А особа, яку підозрюють у підпалі машини, тітушка. Разом зі своїми «колегами» він захищав паркани незаконних забудов у Приірпінні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-2.jpg)
Федорів нагадує, що Максим Корнієнко, який декілька років тому напав на тогочасну голову ТВК селища Коцюбинського Людмилу Демченко – теж тітушка, який охороняв незаконні забудови.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-3.jpg)
Тоді його вчинок суд не розцінив як напад на посадовця. І все з політичних мотивів списали на «битовуху».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-11111.jpg)
Ми розповідали, що двоє зловмисників спалили вночі авто, яким користувалася колишня очільниця Коцюбинського Ольга Матюшина. Одному із паліїв повідомили про підозру, а другого – шукають.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Myron-pidpal-4.jpg)
35-річному киянину, який раніше мав проблеми із законом, за процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомили про підозру.
А ось Мирончук добре відомий скандалами, що постійно виникають навколо його забудов.
У його «послужному списку» – вирубка вікових дерев, протистояння тітушок з громадою, махлярство із документами, нахабна забудова.
Новосели орланівських будинків роками змушені жити без центральної каналізації, газу та платити «драконівські» тарифи за електроенергію.