Буча
Суспільство
Екологія
Київщина-суспільство

Сюрприз у курятнику: в Бучі пітон окупував курятник

Виявився, що зміє є домашнім улюбленцем інших мешканців міста, які розшукували його.

Сюрприз у курятнику: в Бучі пітон окупував курятник - зображення

У Бучі на вул. Старо Яблунський господарі зайшли у курятник і побачили незвичного гостя. Спроби його зловити не мали успіху.

Після розміщення відео зі змієм у місцевому чаті вайбер, відгукнулися господарі тварини. Виявилося, що це їхній улюбленець – пітон, якого вони шукають вже деякий час.

Ця історія з хепі ендом, тварина вдома і жодна пташка не постраждала, на відміну від нервів господарів курятнику.

Нагадаємо, в Києві незабаром з’являться "водні сади", які мають сприяти поліпшенню мікроклімату та охолодження в містах.

Також нещодавно  в столиці з’явився квітник, присвячений "Байрактару" . Загалом, до Дня Незалежності у кожному районі столиці з’явиться композиція на актуальну сьогодні тему. Зокрема, інсталяції будуть присвячені ЗСУ, чотирилапому Патрону, також через квіти планують показати барвисту карту України і безмежну любов до рідної країни. Загалом у Києві зявиться більше 10 таких локацій, на яких висадять 200 тисяч квітів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.