Україна
Екологія
Київ

У Києві незабаром з’являться "водні сади"

Це сприятиме поліпшенню мікроклімату та охолодження в містах.

У Києві незабаром з’являться

У Києві запускають пілотний проєкт "водних садів".  Про це повідомили у КП "Плесо".

"Навіщо це? По-перше, це красиво. Але також вода відповідає за поліпшення мікроклімату та охолодження в містах. Тому цей тип екосистеми підвищує вологість повітря та природне біорізноманіття", –

КП "Плесо"

У Києві незабаром з’являться
У Києві незабаром з’являться

Відомо, що наразі в столиці вже створено два пілотні ставки з рослинами, які утворюють самостійні екосистеми, але кажуть, що це "лише початок дослідження проєктування міського мікроклімату та синьо-зеленої інфраструктури Києва".

До слова, "водні сади" були досить популярні на вулицях Варшави у 1960–1970-х роках.

Нагадаємо, нещодавно в Києві з’явився квітник, присвячений "Байрактару". Загалом, до Дня Незалежності у кожному районі столиці з’явиться композиція на актуальну сьогодні тему. Зокрема, інсталяції будуть присвячені ЗСУ, чотирилапому Патрону, також через квіти планують показати барвисту карту України і безмежну любов до рідної країни. Загалом у Києві зявиться більше 10 таких локацій, на яких висадять 200 тисяч квітів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.