Столичні марші за права тварин поступово починають давати свої плоди. 19 березня, окружний Адміністративний суд підтвердив законність рішення Київради про заборону шапіто з тваринами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/zzltc_YOT9A.jpg)
Про це повідомляє ініціатор громадської організації UAnimals Олександр Тодорчук.
– Циркові лоббі відмовилися від своїх спроб повернути в столицю знущання. Дякую активістам UAnimals, Київський еколого-культурний центр та усім-усім, хто бореться за гуманність! – зазначає Олександр Тодорчук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/47921-1_large.jpg)
повідомляє :
ВЕЧІРНІЙ КИЇВ
фото з вільних джерел інтернет.