Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Столтенберг: посилення ППО України — це топ-пріоритет НАТО (ВІДЕО)

Столтенберг заявив, що Україна — велика країна з великою кількістю міст, тому потрібно посилити підтримку, щоб захистити більше цивільних громадян.

Єнс Столтенберг закликав держави Альянсу надати Україні більше систем протиповітряної оборони для захисту міст від ракетних обстрілів росії.

Генсек НАТО наголосив, що у зв’язку з жахливими атаками проти українських міст, убитими цивільними та серйозними ракетними ударами по енергетичних системах напередодні зими — посилення протиповітряної оборони України є головним пріоритетом.

Він наголосив, що Україна потребує більшої кількості різних типів систем для захисту свого неба.

Столтенберг додав, що Україна — велика країна з великою кількістю міст, тому потрібно посилити підтримку, щоб захистити більше цивільних громадян.

Як стало відомо напередодні, в Україну прибули чотири HIMARS і ППО IRIS-Т. За словами міністра оборони, настав хороший час для українців і поганий – для окупантів.

Нагадаємо, 30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Також в той день Зеленський заявив, що після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.