Новини
Україна
Новини світу
Україна-суспільство

Після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС, – Зеленський

Президент спрогнозував терміни вступу України до ЄС.

Після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС, – Зеленський - зображення

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що після перемоги Україна стане повноправним членом Європейського Союзу. Про це він заявив 30 вересня під час спілкування з університетською спільнотою, повідомляє ОП.

"Ми вже здобули статус кандидата – потужно працювали над цим навіть під час війни… Країна обрала шлях у Євросоюз. Сумнівів немає, що впродовж двох-трьох років ми отримаємо членство у Європейському Союзі. Принаймні ми чітко йдемо – і законодавчо, і в діалозі з нашими партнерами. І більшість країн ЄС нас уже там бачать", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави зазначив, що Україна перебуває на шляху до членства в НАТО й паралельно готує договір щодо гарантій безпеки.

"Ми розробили серйозний документ – рекомендації до цього договору для кола країн – гарантів безпеки для України. Нам цей договір дуже потрібен. І вкрай потрібен на шляху до НАТО", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, на 30 вересня президент скликав спеціальне засідання РНБО, де мають прийняти важливі рішення.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.