#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Здоров'я
Київщина-суспільство

Старт вакцинації від COVID-19 у Бучанській МТГ

23.03.2021 Колосенко Віктор 0

У Бучанській міській територіальній громаді розпочали кампанію з вакцинації від COVID-19. Перші дози вакцини AstraZeneca уже доставили із регіональної бази до пункту для щеплення.

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Він зазначає, що першими вакцинуватимуть працівників закладів охорони здоров'я, соціальних працівників, людей літнього віку, яким за 80.

Наступними йдуть ті, кому більше 60 років, пацієнти з хронічними захворюваннями, освітяни, працівники служб з критичними функціями.

Записатися на вакцинацію можна за телефоном 067-587-73-81. Нагадують, що ця процедура – добровільна та безоплатна.

Ми розповідали, що Міністерство охорони здоров’я оновило перелік областей за зонами карантину. На 21 березня кількість «червоних» регіонів збільшилася до семи. Це Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Одеська області, а також Київ та Київська область.

А 19 березня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №5247, яким виробників вакцин проти коронавірусу позбавили відповідальності за можливі побічні ефекти після щеплення. «За» проголосували 236 депутатів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.