Новини
Україна
Культура

Стало відомо, яким буде Євробачення ‒ 2023

Цього разу організатори прагнуть вийти за рамки і зробити дещо більше, ніж зазвичай.

Стало відомо, яким буде Євробачення ‒ 2023 - зображення

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів, як триває та яким буде Євробачення ‒ 2023. Про це міністр розповів на своїй Facebook-сторінці.

"Триває наша підготовка до Євробачення ‒ 2023. І ми, і наші британські колеги прагнуть того, щоб Україна була гідно представлена на події в Ліверпулі - через її культуру, традиції, мистецтво. Ми хочемо вийти за рамки і зробити дещо більше, ніж зазвичай роблять на Євробаченні", ‒

міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко

За словами міністра, він на зустрічі з заступником державного секретаря з питань цифрових технологій, культури, медіа та спорту Великобританії Стюартом Ендрю, обговорювалося питання, вже говорив про те, що на час проведення конкурсу наша країна хоче організувати окрему українську програму, де можна було представити виставки українського мистецтва та народних промислів, кінопокази, провести культурні діалоги, щоб заглибити відвідувачів в український дух.

Стало відомо, яким буде Євробачення ‒ 2023 - зображення

Як повідомляв "Погляд", попри перемогу України в цьогорічному пісенному конкурсі, Євробачення-2023 з міркувань безпеки проведуть у британському Ліверпулі.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо, за кого українці голосуватимуть на Нацвідборі на Євробачення-2023. До слова, вперше в історії Євробачення представника від України обиратимуть через Дію.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.