Культура
Новини світу

"Євробачення-2023" проведуть у британському Ліверпулі

Місто рок-гурту The Beatles боролося з Глазго за можливість провести пісенний конкурс. Пані мер Ліверпуля Джоан Андерсон оголосила про початок підготовки до заходу.

Пані мер Ліверпуля Джоан Андерсон привітала перемогу міста. За її словами, підготовку до заходу вже розпочали. Гранд-фінал пісенного конкурсу відбудеться на арені Liverpool біля річки Мерсі 13 травня. Півфінали проведуть 9 та 11 травня.

Ліверпуль боровся за можливість провести "Євробачення-2023" з Глазго. Голова міської ради Глазго Сьюзан Ейткен казав, що в міста є все, щоб провести шоу.

Ліверпуль як батьківщина The Beatles має багату музичну історію, до міста щороку приїжджають мільйони туристів, зазначає ВВС.

Рішення проводити "Євробачення" не в Україні критикували. Міністр культури України Олександр Ткаченко заявляв, що це рішення треба переглянути.

Колишній британський прем'єр Борис Джонсон сказав, що Україна повинна мати змогу прийняти у себе захід.

Це буде вдев'яте, коли "Євробачення" відбудеться у Великій Британії — більше, ніж у будь-якій іншій країні.

Україна автоматично потрапить до гранд-фіналу "Євробачення" з представниками Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії, які підтримують захід фінансово.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.