#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Київ

Стало відомо, скільки відпочиватимуть столичні школярі на зимових святах

07.12.2021 1
Цього року новорічні канікули у Київських школах почнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня

Стало відомо, скільки відпочиватимуть столичні школярі на зимових святах - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомляється на офіційному ресурсі Київської міської ради.

Зазначається, що у столиці вдалось зупинити зростання захворюваності на COVID-19 і вийти з червоної зони епідеміологічної небезпеки. Всі 425 столичних шкіл працюють у звичайному режимі, а міські служби проводять постійний моніторинг закладів середньої освіти, контролюючи динаміку захворювання.

Тож, причин для перенесення початку канікул немає. Зимові канікули для столичних школярів почнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно.

Разом з тим, депутат Київської міської ради, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський зазначив, що фахівці наполегливо рекомендують максимально вакцинувати населення для більш безпечного перебігу хвороби та збереження життя.

Раніше стало відомо, скільки витратять на новорічне оздоблення у місті Буча. На святкові локації планують витратити цього року 2,61 млн гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.