#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Стало відомо, хто отримає тимчасове житло у модульних будинках у Бучі

25.05.2022
Також розповіли, як подати заяву про надання тимчасового житла та які документи для цього потрібні.

Стало відомо, хто отримає тимчасове житло у модульних будинках у Бучі - зображення
Фото: БМР

У Бучі затвердили міську цільову програму "Забезпечення тимчасовим житлом громадян, які втратили житло внаслідок бойових дій російської федерації на території Бучанської міської територіальної громади". Хто матиме першочергове право на забезпечення житловим приміщенням та які документи для цього потрібні розповіли в пресслужбі Бучанської міської ради.

Хто першочергово отримає тимчасове житло у модульних будинках?

Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з

·        фондів житла для тимчасового проживання мають:

·        багатодітні сім’ї;

·        сім'ї з неповнолітніми дітьми;

·        особи з інвалідністю I та II груп;

·        учасники бойових дій,

·        особи з інвалідністю внаслідок війни.

Які документи потрібні?

Заяву про надання тимчасового житла з відповідним пакетом документів можна подати в паперовій формі через Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради.

Необхідні документи:

·        заява за зразком;

·        копії документів, що посвідчують особу заявника;

·        довідки про дохід заявника та всіх членів його сім’ї за попередніх 6 місяців;

·        довідка бюро технічної інвентаризації (за місцем зберігання архіву) про зареєстроване право власності на об`єкт нерухомого майна до 01.01.2013 року та інформаційна довідка з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про зареєстровані права власності;

·        копії документів про підтвердження набуття першочергового права на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання (багатодітні сім’ї; сім'ї з неповнолітніми дітьми; особи з інвалідністю I та II груп; учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, особи, визначені частиною першою статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»);

·        копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують сімейні, родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу, посвідчення опікуна або піклувальника), або довідка про склад сім’ї.

Нагадаємо, про те, що в Бучі почали встановлювати модульні будиночки стало відомо кілька днів тому. Раніше також повідомлялося, що скоро відкриють тимчасове модульне містечко в Бородянці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.