Новини Київської області
Бровари

Спортсмени Київщини серед кращих: результати української збірної на Кубку Європи

Збірна України виграла дві золоті, срібну і три бронзові медалі на Кубку Європи з метань, що проходив 9-10 березня у місті Шаморин, Словаччина. "У командному заліку перемогла молодіжна жіноча національна збірна U-23 у складі Аліни Шух, Дар’ї Гаркуші, Юлії Кисельової і Тетяни Кравченко", - повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України. Спортсмени Київщини серед кращих: результати української збірної на Кубку Європи До складу збірної команди України увійшли три спортсменки Київської обласної ШВСМ: Аліна Шух, Тетяна Кравченко та Ольга Голодна. Ольга Голодна у змаганнях серед жінок зі штовхання ядра посіла восьме місце, повторивши найкраще досягнення сезону (16,85 м). Багатоборка Аліна Шух знову змагалася у секторі для метання списа серед молоді. З результатом 51,49 метрів вона посіла у Шаморині шосте місце. Тетяна Кравченко стала шостою у штовханні ядра серед жінок U-23. Молодіжна збірна команда України виграла срібло. Бронзові медалі виграли чоловіча збірна України у складі Ігоря Мусієнка, Микити Нестеренка, Сергія Регеди (Київська область) й Олександра Ничипорчука. За інформацією управління фізичної культури і спорту КОДА