Бориспіль
Неолімпійські види спорту

Спортсмени з Бориспільщини стали чемпіонами України з паверліфтингу

Нагороди на змаганнях виборов тренерський штаб нарівні з вихованцями.

Спортсмени з Бориспільщини стали чемпіонами України з паверліфтингу - зображення

У Коломиї на Івано-Франківщині відбувся чемпіонат України Національної федерації паверліфтингу України IPF з жиму та класичного жиму лежачи (окрема вправа) серед усіх вікових груп. На змаганнях представники Київщини здобули чимало медалей, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

Зокрема, юні спортсмени з Бориспільщини Дмитро Бутенко та Владислав Білоус стали чемпіонами України серед юнаків у своїх вагових категоріях з результатом 110 кг та 137,5 кг відповідно. Натомість команда юнаків Київської області стала другою у командному заліку.

Також нагороди здобув тренерський штаб Київщини. Тренер-викладач Бориспільської ДЮСШ  Юрій Ликов виборов срібло серед чоловіків (М 1), вагова категорія до 120 кг, з класичного жиму лежачи з результатом 155 кг.

Крім того, бориспільські спортсмени подали заявку на включення їх до складу української збірної на чемпіонаті світу, що відбудуться в травні в Алмати.

Нагадаємо, тхеквондистка з Ірпеня виборола золото на Всеукраїнській універсіаді. Натомість юна фехтувальниця з Ірпеня стала переможницею Національної дитячої ліги. Марія Колеснікова виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.