#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Коцюбинське

Спорт для собак в Коцюбинськом

19.10.2021 15

Купують породистих собак, а потім викидають на смітник. Так безвідповідальні господарі не розраховують свої сили щодо догляду за тваринами, які потім помирають на вулиці. Проблема особливо актуальна для собак північних їздових порід.Це хаскі, маламут, лайка, самоїди. Зараз їх модно купувати через зовнішню красу. Проте люди не враховують - їхня природа - їзда на великі дистанції. Тож аби забезпечити активне життя хатнім улюбленцям можна взяти участь у спортивних заходах для собак. У Коцюбинському - відбулися змагання з їздового спорту. Північні породи собак долали дистанцію у 5 з половиною кілометрів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.