Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Сьогодні відключень світла не буде, ‒ Укренерго

Вже четверту добу в українській енергосистемі відсутній дефіцит потужності.

Сьогодні відключень світла не буде, ‒ Укренерго - зображення

Сьогодні, 15 лютого, в Україні не буде відключень світла. Про це повідомили в Укренерго.

"Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже четверту добу поспіль і сьогодні наразі не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання", ‒

Укренерго

Таким чином через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились, але при зростанні споживання можливе застосування відключень. Лише в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є незначні мережеві обмеження, застосовуються графіки погодинних відключень для уникнення перевантаження обладнання.

"Ситуація покращилася, особливо в останні дні. Сьогодні Укренерго не доводило ліміти споживання до областей, виходячи з того, що в енергосистемі загалом немає дефіциту потужності. Але у нас є деякі регіони, в яких розбиті мережі і просто неможливо доставити 100% електроенергії, яка необхідна споживачам у цих місцях. Тому паралельно займаємося відновленням мереж, щоб ці вузькі місця усунути.

Відновлення іде рекордними темпами, яких ніхто не очікував до початку цієї кампанії. Ми у декілька разів швидше виконуємо ці роботи, ніж раніше. Тому просто потрібен час, щоб усі вузькі місця у мережі усунути. Думаю, що навіть ті обмеження, які в деяких регіонах все ще можуть бути – це, наприклад, Одеса чи Київ – вони не носять катастрофічного характеру. Сподіваюся, найближчим часом нам вдасться позбавитись і їх", –

голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький

Натомість заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка у Сумській та Житомирській областях. А от виміри в Івано-Франківській та Тернопільській областях перенесли на 21 лютого.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що через ракетну атаку Укренерго скасувало "День без відключення світла" по всім регіонам. Проте компанії вдалося швидко повернутися до графіку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.