Новини
Україна
Вишгород

Сьогодні на Київщині буде гучно

В одному з районів пристоличного регіону бійці відпрацьовуватимуть навички вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні на Київщині буде гучно - зображення

Сьогодні, 29 листопада, на Київщині буде гучно. У Вишгородському районі заплановані навчання саперів, повідомляє Київська ОВА. Бійці відпрацьовуватимуть навички вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.

"У Вишгородському районі сьогодні, 29 листопада, проводяться навчання для саперів

Серед запланованих заходів – відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.

Тому в деяких громадах області можливо чути звуки вибухів", –

Київська ОВА

Мешканців пристоличного регіону закликають зберігати спокій та в разі повітряної тривоги негайно переходити до укриттів.

Нагадаємо, на Київщині вже знешкодили 72 тис. вибухонебезпечних предметів. Із початку робіт піротехніки очистили 21421,14 га території, з них 4933,49 га – с/г угідь, 61,21 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2091 домогосподарств, 1274 об’єктів, 1880,261 км автомобільних доріг, 1390,087 км ліній електропередач. У пристоличному регіоні тривають роботи з розмінування територій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.