#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Скільки продукції реалізували торік підприємства Київщини?

06.02.2020 Косянчук Інна 0

Лідерами стали чотири райони та два міста області: статистичні дані

За січень–грудень минулого року промислові підприємства Київщини реалізували продукції на 120,9 млрд.грн. Про це повідомило Головне управління статистики у Київській області. Для порівняння: за такий же період 2018 року промислові підприємства області продали вироблене на майже 114,3 мдрд грн.

Щодо статистичних даних 2019 року в галузевому розрізі: найбільша відсоткова частка – 79,0% – у підприємств переробної промисловості. Тут серед лідерів –  підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів. Вони реалізували виробленого на 36,4 млрд.грн. На другій позиції - підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (21,6 млрд.грн), на третьому місці – виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (12,1 млрд.грн).

А підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували  19,1% усієї промислової продукції (на 23,0 млрд.грн), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами 1,2% (на 1,4 млрд.грн).

понад 50% загального обсягу реалізованої продукції добувної та переробної промисловості припадає та підприємства Києво-Святошинського, Броварського, Вишгородського, Обухівського районів та міст Біла Церква і Обухів.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів