Новини
Бородянка

Скільки насправді випадків COVID-19 в Бородянському районі?

28.04.2020 Бобрик Юлія 0

В обласній статистиці значиться 6 випадків коронавірусу на Бородянщині, хоча фактично ця цифра інша.

Як раніше повідомляли в ІА «Погляд», 28 квітня у Київській області станом на 10:00 офіційно підтверджено 604 випадки захворювання на коронавірус. З них у Бородянському районі 5 випадків (смт Немішаєво – 1, смт Клавдієво – 1, с. Загальці – 1, с. Здвижівка – 1, с. Бабинці – 1) і ще один в Бородянці. Проте за словами заступника голови БРР Олексія Черкашина епідеміологічна ситуація в районі виглядає інакше. У своєму звернені на Youtube він розповів про кожен із випадків СOVID-19, які зафіксовані за Бородянським районом.

Про випадки у Немішаєвому та Загальцях вже відомо давно. Щодо першого випадку, який зафіксували за Бородянкою, насправді виявилося, що людина проживає в столиці і просто уклала декларацію з місцевим лікарем. Виявилося, що з випадком у селищі Клавдієво-Тарасове ситуація схожа – людина, яка захворіла проживає у Софіївській Борщагівці.

Нові ж випадки, які з’явилися у статистиці з учорашнього дня, 27 квітня, зафіксовані у Бабинцях та Здвижівці.

«Ці дві людини контактували з шостою лікарнею. Тому є над чим замислитись», – зазначає Олексій Черкашин. – «Тож можна констатувати шість, але, якщо прибрати бородянський та кл авдіївський, – чотири».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 49-річна мешканка Немішаєвого, яка захворіла на коронавірус, працює в Київській лікарні №6.