Новини
Суспільство
Київ
Політика

Скільки коштуватиме відновлення Офісу президента після акції?

08.04.2021 Косянчук Інна 0

У Державному управлінні справами підрахували вартість ремонту й відновлення будівлі та прилеглої території Офісу президента, які були пошкоджені після акції протесту в березні. У виділену суму заклали навіть покриття ризиків.

 «За результатами проведеного експертного будівельно-технічного дослідження приватним науково-виробничим підприємством «Спектр» встановлено, що орієнтовна вартість робіт із ремонту та відновлення конструктивних елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою: місто Київ, вулиця Банкова 11, складає 1 571 610 гривень», – цитує Радіо Свобода відповідь ДУС.

Конкретніше – цю суму планують спрямувати на такі витрати:

  • очищення (миття) фасаду і мощення площі коштуватиме  297 200 гривень;
  • ремонт дверних блоків (9 штук) – 1 158 600 гривень;
  • ремонт вікон обійдеться у  85 000 гривень;
  • ще 30 810 гривень спрямують на непередбачувані і додаткові роботи та покриття ризиків.

В чому справа?

Як повідомляв «Погляд», 20 березня активісти на підтримку Сергія Стерненка влаштували акцію протесту біля Офісу Президента України на вулиці Банковій і розмалювали будівлю фарбами для грфіті. Пошкодження будівлі внаслідок суботньої акції оцінюються приблизно у 2 млн грн.

В Офісі президента сказали, що якщо не розпочати змивання фарби впродовж 72 годин, вона в’їсться в граніт, і тоді суми збитків будуть зовсім іншими.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube. та 3 місяця позбавлення волі із конфіскацією половини майна.