#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Скасоване «пом’якшення»: прокуратура не допустила незаконне звільнення засудженого з Бучанської колонії

11.06.2020 Погляд

Київський апеляційний суд скасував судове рішення про заміну покарання засудженому, який відбував термін у Бучанській виправній колонії (Гостомель) за вчинення тяжкого злочину, на більш м’яке.

Це відбулося за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури Київської області.

Так, суд першої інстанції задовольнив клопотання державної установи «Бучанська виправна колонія №85» про згадане пом’якшення.

Громадянина засудили до 9 років позбавлення волі за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Своєї вини він не визнав.

Виявилося, що засуджений упродовж відбування покарання практично не залучався до суспільно корисної оплачуваної праці, поведінка його була нестабільною.

Але комісія виправної установи залишила це поза увагою і безпідставно прийняла позитивне рішення.

До суду надійшло клопотання начальника колонії про застосування до згаданого чоловіка пільги, передбаченої ст. 82 ККУ, яке задовольнили. Прокуратура його оскаржила.

Отже, керівництву колонії відмовили в заміні засудженому невідбутої частини покарання, яка становить понад 2 роки, на більш м’яке.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області