#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Обухів
Події

Скандал в Обухівському ліцеї: вчителька, яка била дітей, заплатить близько 2 тисяч штрафу

20.01.2022
При цьому, педагогиня, яке знущалася зі школярів, продовжує працювати в освітньому закладі.

Скандал в Обухівському ліцеї: вчителька, яка била дітей, заплатить близько 2 тисяч штрафу - зображення
Фото: pixabay

Як свідчать дані Державного реєстру судових справ, суд визнав Ларису Рудик винною у вчиненні булінгу і постановив оштрафувати викладачку на 1700 грн.

Також вчителька початкових класів, яка цькувала малолітніх дітей, заплатить судовий збір у розмірі 496 гривень.

Так, суд встановив, що 11 лютого 2021 року під час уроку жінка вдарила першокласника головою об парту з такою силою, що в дитини виступила крові на губі. Також вона притискала його палець під час слідкування за текстом, завдаючи йому фізичного болю.

Також у постанові описано інший епізод жахливого поводження з учнем – 28 жовтня 2021 року вчителька вдарила учня другого класу рукою по спині, бо він, мовляв, крутився за партою.

Однак крім фізичного насильства, педагогиня здійснювала й психологічне насильство відносно дитини, використовуючи образи, крик та залякування. У судовій справі йдеться про різних дітей 6 – 7 років.

Між тим, на сторінці фейсбук-спільноти "Батьки SOS" зазначається, що педагогиня досі працює в школі і, можливо, продовжує знущатися з вихованців.

Раніше правоохоронці провели всебічні перевірки після звернення щодо неправомірних дій класного керівника однієї зі шкіл Обухова. З відповідним запитом до правоохоронців звернулася бабуся одного з учнів другого класу разом з іншими батьками. У підсумку, поліція підтвердила два факти, які мають ознаки булінгу.

Нагадаємо, вчительку, яка раніше працювала в Обухівській школі №5, а цьогоріч перейшла в Академічний Ліцей №4, запідозрили у цькуванні дітей навчальних закладів. Батьки стверджують, що педагогиня кричала, ображала і начебто навіть застосовувала фізичне насилля до учнів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.