Новини
Україна
Анонси
Культура
Хороші новини

Сільським бібліотекам пропонують книги. Дедлайн звернення – 24 квітня

23.04.2020 Косянчук Інна 0

У рамках акції «100000 книжок для сільських бібліотек» фундація Дарини Жолдак спільно з УІК і Новою поштою впродовж місяця зробить централізовану відправку книг.

Сьогодні, 23 квітня – Всесвiтнiй день книги та авторского права. «Цього року ця подія проходить під гаслом – «Книги: вікно в світ під час пандемії COVID-19». Адже, як зазначають в ООН, книги не знають відстаней, наша уява здатна миттєво перенести нас в будь-яку точку планети і навіть всесвіту. Ми можемо мандрувати завдяки читанню. Це сильний засіб боротьби з самотністю. Крім того, з 1 по 23 квітня в рамках Всесвітнього дня книги і авторського права ЮНЕСКО запропонувала всім обмінюватися віршами і посланнями, щоб продемонструвати силу книги», зазначила на своїй Фейсбук-сторінці Аліна Острова.

А Українська бібліотечна асоціація сьогодні, 23 квітня, на своїй Фейсбук-сторінці опублікувала повідомлення про те, що Фундація Дарини Жолдак спільно з УІК і Новою поштою в рамках акції «100000 книжок для сільських бібліотек» впродовж місяця зробить централізовану відправку книг.

Мають можливість відправити по три примірники інтерактивних книжок на бібліотеку.

«Увага!!!! участь можуть прийняти СЕЛА або міста з населенням до 10000 жителів.

Якщо ви представник бібліотеки, яка потрапляє в означений вище перелік, прохання передати інформацію про проект керівництву ЦРБС.

Для участі необхідно заповнити форму за посиланням.

Де надати данні :

- контакт керівника ЦРБС (тільки мобільні телефони),

- інформацію про Вашу ЦРБС: область, районний центр,

- кількість бібліотек в системі.

Дедлайн звернення 24 квітня 12-00», повідомила Українська бібліотечна асоціація