Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Штурм аж до Криму”: 8 бригад запрошують бійців для контрнаступу (ВІДЕО)

Штурмові бригади: "ЛЮТЬ", "Кара-Даг", "Сталевий кордон" об'єднуються задля наступу.

Україна готується до звільнення Луганська, Донецька й Криму від російських окупантів, тому Міністерство внутрішніх справ формує 8 штурмових бригад "Гвардії наступу", в які запрошує добровольців. Про це йдеться у відповідному проморолику.

"Україна готується до штурму аж до Криму і Чорного моря, щоб вигнати окупантів зі своєї території. МВС розпочинає формування штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ – "Гвардія наступу". Це бригади з добровольців, мотивованих людей, які братимуть участь у звільненні Луганська, Донецька і Криму…

Вісім бригад – один ворог. Час повертати своє".

Виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ Ігор Клименко наголосив, що "Гвардія наступу" – це професійні штурмові бригади МВС із бійців-патріотів, які "прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України".

Національна гвардія України запрошує у "Буревій", "Червону калину", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан" та легендарний "Азов".

У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді "Сталевий кордон".

У Національній поліції України – у штурмовій бригаді "Лють".

"Жодних тилових завдань. Тільки високоякісна підготовка, постійні тренування та участь в операціях на передовій. 

Формування підрозділів уже триває. Основу нових бригад склали військовослужбовці та поліцейські, які мають значний бойовий досвід та героїчно проявили себе на передовій. Це наші справжні герої.

Доукомплектовуємо бригади винятково з добровольців – високовмотивованих патріотів України",- голова Національної поліції України Ігор Клименко.

До бригад можна долучитися онлайн на storm.mvs.gov.ua або ж у визначених ЦНАПах. Перелік адрес є на сайті.

Нагадаємо, 2 лютого виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко розповів, що в МВС почали формувати штурмові бригади "Гвардія наступу" для посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій.

3 лютого стартував набір у бригади "Гвардії наступу" у Київській області.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.