Новини
Суспільство
Здоров'я

Штрафувати підприємців за відсутність масок у клієнтів почнуть 14 січня

13.01.2021 Дар'я Сафронова 0

Штраф передбачено у розмірі від 3400 грн до 5100 грн.

Фото: freepik

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що з 14 січня не лише самі громадяни нестимуть адміністративну відповідальність за відсутність або неправильно вдягнуті засоби індивідуального захисту, а й підприємства, організації та установи.  

Так, підприємці, які здійснили пропуск, допуск або не запобігли перебуванню особи в громадських будинках, транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, повинні будуть сплатити штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 грн до 5100 грн).

Фото: pixabay

Складати постанови про накладення штрафів та застосування фінансових санкцій будуть уповноважені посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Як "Погляд" писав, із 21 листопада українців почали штрафувати за відсутність масок. За відсутність маски або неправильне її носіння (під носом, на підборідді тощо) у громадських місцях і транспорті доведеться сплатити штраф від 170 до 255 грн. "Погляд" також повідомляв, що українці, які не носять маски, вже сплатили 465 тис. грн штрафів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.