Новини
Україна
Україна-суспільство
Політика

Шмигаль розповів, за яких умов можуть перенести ЗНО

17.06.2020 Косянчук Інна 0

Прем’єр-міністр під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зауважив, що на сьогодні немає підстав для скасування чи перенесення основної сесії тестувань.

 «Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять», - про це, як поінформував Урядовий портал, зауважив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль учора, 16 червня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

За словами Шмигаля,  ЗНО доведеться перенести за таких умов: якщо буде понад 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО», - підкреслив прем’єр-міністр.

Як повідомляв «Погляд», учора, 16 червня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов поінформував, що остаточне рішення про дату ЗНО планують прийняти 19-20 червня.

Ми також інформували, що МОН виступило з офіційною позицією щодо неможливості скасування ЗНО-2020.

За повідомленням «Погляду», Міністерство фінансів розробило механізм повернення грошей, сплачених за пробне тестування, яке перевели в онлайн.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів