Новини
Бровари
Футбол Київщини
Київщина-суспільство

Шлях до фіналу МФК «Бровари» на відкритому чемпіонаті з футболу


МФК «Бровари» вийшов до фінальної частини відкритого чемпіонату Броварщини із футболу. Юні гравці посіли перше місце у своїй групі, здобувши переконливі перемоги у матчах.

27 лютого МФК «Бровари» із першого місця у групі вийшов до фінальної частини Відкритого чемпіонату Броварщини із футболу серед гравців 2008-2009 р. н.

Як повідомляє директор клубу Руслан Семенець, броварські муніципали показали чудову гру та здобули переконливі перемоги в усіх трьох зустрічах.

На шляху до першого місця у групі вони переграли команди із Білогородської ТГ Бучанського району: ФК «Святопетрівське-2» – 11:1 та ФК «Святопетрівське» – 4:1. А також ФК «Райдужний» (Київ) – 11:1.

Ми розповідали, що у Блиставиці, яка увійшла до складу Бучанської ОТГ, на території місцевої школи облаштують футбольне поле – зі штучним покриттям та біговою доріжкою.

Цікавою є новина про те, що у 2021 році збірна України посіла 24 місце у рейтингу федерації національних та континентальних футбольних асоціацій. Вона зберегла позицію, на якій завершила 2020-й.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.