Новини
Новини Київської області
Вишгород
Позитивні історії

Школярі Київщини на канікулах вивчають іноземну


Вдосконалювати мовні навички у мовних таборах допомагають волонтери з різних країн світу

Відпочити і в той же час у цікавій формі, наближеній до ігрової поглибити знання іноземної мови – саме таким є завдання мовних таборів, які в Україні стають все популярнішими. На Київщині теж ця справа набирає обертів. Зокрема, цьогоріч, за повідомленням Департаменту освіти і науки КОДА, у закладах освіти області діє 662 пришкільних та мовних табори.

У 17 районах, містах, об’єднаних територіальних громадах  до мовних таборів, у тому числі – до  таборів GoCamp  вже прибули 44 волонтери з різних країн світу: Сполучених Штатів Америки, Англії, Швейцарії, Ізраїлю, Австралії, Великої Британії (Північної Ірландії), Шотландії, Іраку, Пакистану, Франції, Бразилії, Південної Африки, Німеччини. Усього у літніх мовних таборах поглиблюють свої знання з іноземних мов 10563 дітей області. Діти спілкуються іноземною, вдосконалюючи свої мовленнєві навички, вчаться працювати у команді, розвивають творчі здібності. Волонтери, які працюють в освітніх закладах області, розповідають про історію, традиції та культуру країн, з яких приїхали. Дозвілля дітей у таборах насичене подіями, цікаве та змістовне», зауважують у Депртаменті.

Один з таборів – «Поліглот» – організований при Вишгородській районній гімназії «Інтелект». Діти не лише вивчають мову, а й змістовно відпочивають, а своєрідний щоденник роботи табору ведуть у Фейсбуку. Ось розповідь лише про один табірний день: «Частина учнів вирушила у справжній похід, під час якого насолоджувалася природніми краєвидами Вишгорода та грала у спортивні ігри на стадіоні "Чайка". Для іншої частини табористів вивчення англійської мови пройшло на набережній Київського водосховища. Вікторини з англійської мови "Hot Potato", "Colourful Order", "Fast Shot", нова танцювальна гра “Little Sally Walker”, смачне морозиво, весела компанія друзів, усміхнені дитячі обличчя і погода зробили свою справу». За відмінне прагнення отримати якнайбільше знанб діти отримали сертифікати.

Вочевидь, така форма опанування мови школярам подобається набагато більше, ніж звичні уроки. Червень – час найактивнішої роботи мовних таборів. У липні та серпні на Київщині діятиме вісім таких таборів.

Фото гімназії "Інтелект".