Новини
Україна

Шість бригад "Гвардії наступу" НГУ вже готові виконувати бойові завдання (ВІДЕО)

Особовий склад навчається діяти в різних видах бою та різноманітних умовах бойової обстановки.

Бригади Національної гвардії, які є частиною «Гвардії наступу», вже сформовані та готові до виконання завдань Сил оборони України.

Про це розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Нацгвардії полковник Микола Уршалович.

"Шість бригад Національної гвардії, які є частиною "Гвардії наступу" – сформовані, укомплектовані особовим складом і готові виконувати завдання у складі Сил оборони після отримання відповідного завдання. У процесі 7-ма бригада "Хартія", про формування якої було оголошено у квітні".

За його словами, наразі сформовані бригади доозброюються і ще кілька тижнів проходитимуть бойове злагодження. Зараз бійці, які уже пройшли всі етапи відбору тренуються на полігонах.

Представник НГУ підкреслив, що заходи підготовки проводяться паралельним методом, тобто певні підрозділи вже проходять колективну підготовку, а для когось має розпочатися індивідуальна.

Заняття з індивідуальної підготовки проводять інструктори, які в більшості мають бойовий досвід. Особовий склад навчається діяти в різних видах бою та різноманітних умовах бойової обстановки.

Тактичні навчання, якими завершується підготовка, проводяться безпосередньо під керівництвом командирів підрозділів та обов’язково з бойовою стрільбою.

"Кожен офіцер, сержант і солдат "Гвардії наступу" вмотивований і розуміє, що від нього особисто, від кожного підрозділу, кожної бригади буде залежати успіх звільнення нашої землі від агресора".

Нагадаємо, У "Гвардії наступу" сформують ще одну бригаду з назвою "Хартія".

Також, МВС показали відео, де добровольці штурмової бригади "Спартан" проходять підготовку до виїзду на фронт.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.