Новини
Києво-Святошинський район

Що за "хлопчики" з'явились у Віті-Поштовій

18.04.2019 Катерина Бенке 0

Фото: КП "Віта"

У селі Віта-Поштова біля пішоходних переходів з'явились фігури хлопчиків. Навіщо їх встановили і як вони допомагають уникати ДТП?

"В стадії реалізації – облаштування пішохідних переходів елементами, які підвищують увагу водіїв. Це встановлення фігур хлопчиків – ви мабуть бачили такі в інших громадах. На сьогодні ми вже закупили шість, будуть облаштовані на стадіоні “Патріот”, біля школи та по вулиці Шевченка. Цей проект став можливим завдяки місцевим мешканцям, які вирішили підтримати нашу громаду", - розповів голова Віто-Поштової сільради Дмитро Шульган тиждень тому.

Днями комунальне підприємство "Віта" закінчило встановлення шести фігур "школяриків" на території сіл Віта-Поштова і Юрівка.

"Такі хлопчики встановлені вже в Новосілках і Святопетрівському. Наш дільничий колись вночі побачив такого, злякався і пригальмував. Вони світлодіодні: світяться вночі. І дуже гарні, як застережний захід для водіїв перед пішоходними переходами", - зазначила голова громадської організація "Єдність громади - заможне село" Алла Соловйова.

"Для мене - це насамперед турбота і піклування: про Мене, про Тебе, про дорослих і дітей, що пройдуть цією вулицею!", - зазначає член виконавчого комітету Віто-Поштової сільської ради Олена Костинська.

Громада села вірить, що такий простий крок сприятиме безпеці жителів та зменшить кількість аварій за участі пішоходів.