#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Культура
Україна-суспільство
ЛайфХаки

Що подарувати у День всіх закоханих

13.02.2021 Надiя Проценко 0

Напередодні найромантичнішого свята всіх закоханих, який в усьому світі відзначають 14 лютого, «Погляд» пропонує варіанти подарунків своїй «другій половинці».

фото - freepik.com

Валентинка

Обов’язковим атрибутом свята всіх закоханих є любовні листівки – валентинки, виготовлені власноруч або придбані в магазині. У багатьох країнах вони є анонімними посланнями, які не мають зворотної адреси. Їх пишуть лівою рукою або справа наліво, щоб ніхто не здогадався, хто є автором листа.

фото - freepik.com

Подарунки у формі серця

Про ваші почуття красномовно розкажуть подарунки у формі серця. Їх можна придбати у магазині або зшити, зліпити, намалювати, зв’язати, спекти, використовуючи для цього різноманітні матеріали: бісер, мушлі, пір’я, сухі квіти, шматочки тканини, шкіри, хутро. Незалежно від того, що ви оберете – м’які іграшки, подушку, рамку для фотографій, келихи чи тарілки з любовними написами, солодощі, ювелірні вироби, парфуми, квіти – головне, щоб подарунок був із любов’ю.

фото - freepik.com

Різне

Порадувати кохану людину можна й незабутньою вечерею при свічках, неочікуваною поїздкою, відвідуванням ресторану, кінотеатру або театру, романтичним вчинком. Наприклад, ефектно виглядатиме освідчення в коханні на снігу (звісно, за його наявності). Рано вранці, до того, як прокинеться ваша кохана, перед вікнами її будинку оберіть просторе місце, витопчіть контур серця, на який потім розпиліть червону фарбу.

фото - freepik.com

Сімейним парам у спальні можна змінити звичну атмосферу, влаштувавши східний намет із солодощами, кальяном, великою кількістю подушок. Надовго запам’ятається і ванна кімната, перетворена на spa-салон із плаваючими у воді пелюстками, запаленими арома-паличками, свічками і головне – гарним настроєм.

фото - freepik.com

Навіть якщо ви ще не знайшли свій об’єкт кохання, не забувайте про любов до себе. Придбайте щось красиве, що б радувало вам душу й серце, з’їжте щось смачне, зберіть у себе вдома давніх друзів – і свято вдасться на ура!

Нагадаємо, 14 лютого більше половини опитаних українців святкуватимуть День всіх закоханих із традиційними “валентинками”, подарунками та квітами. Про те, що українці відзначають День всіх закоханих свідчить також статистика майбутніх шлюбів. Станом на 12 лютого в Україні подали заяви на оформлення шлюбу 14 лютого 410 закоханих пар.

Важко уявити вечір 14 лютого без такого напою як шампанське, використовуючи яке можна приготувати неперевершені коктейлі. Дізнайтесь, рецепти коктейлів на День усіх закоханих.

фото - freepik.com

«Погляд» також писав про акцію до Дня всіх закоханих: імена колишніх на котячих лотках. Незвичайну акцію придумали у США, щоб залучити більше волонтерських пожертвувань для американського притулку.