Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Що обіцяє новопризначений очільник Нацполіції?

25.09.2019 Косянчук Інна 0

Ігор Клименко подякував за довіру і розповів, на що насамперед зверне увагу на новій  посаді

«Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган держави – Національну поліцію України. Водночас, розумію надвідповідальність та важливість цієї посади», ‑ зауважив голова Нацполіції Ігор Клименко, про призначення якого сьогодні писав «Погляд».

Як повідомив Департамент комунікації МВС України, Ігор Клименко зазначив, що продовжуватиме ті реформи, які реалізують з моменту створення НПУ. Також він зверне увагу на розв’язання  проблем, які найбільше турбують громадян України. За словами Ігоря Клименка, він активно продовжуватиме роботу щодо протидії насильству у сім’ї, протидії незаконному обігу наркотичних речовин. Окремим питаннями буде налагодження співпраці поліції з територіальними громадами, а також розвиток та використання IT компонентів у побудові відомства.

«Завдання номер один – покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи – профілактика злочинності, у першу чергу її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху», ‑ повідомив голова Нацполіції. «Запевняю у повній готовності до якісного виконання завдань, поставлених перед Національної поліцією керівництвом держави, Урядом, а найголовніше – народом України», ‑ підкреслив очільник Нацполіції.

ДОВІДКА. Ігор КЛИМЕНКО народився 25 жовтня 1972 року у Києві. У 1994 році закінчив Харківський військовий університет. До 1997 проходив військову службу у ракетній військовій частині. Заочно закінчив Одеський державний університет та отримав кваліфікацію – психолог. У 2014 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». В органах внутрішніх справ служить з 1998 року, пройшов кар`єрний шлях від психолога Центру практичної психології Управління МВС у Харківській області до начальника Департаменту і заступника голови Національної поліції України. Учасник миротворчої операції на території колишньої Союзної республіки Югославії у Косово. У 2014 році брав безпосередню участь в АТО на Донбасі. Координатор процесу реформування правоохоронного відомства у тісній співпраці з іноземними партнерами. Нагороджений відомчими відзнаками МВС України та медаллю «Захиснику Вітчизни».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів