Суспільство
Здоров'я

Сертифікат вакцинації можна отримати в ЦНАПі – Мінцифри

15.11.2021 Созанська Ірина 0

Дедалі більше Центрів із кожної області України стають ще й Центрами підтримки «Дії». 

У пресслужбі Міністерства та Комітету цифрової трансформації повідомили, що громадяни можуть згенерувати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу офлайн. Для цього необхідно звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг та впевнитися у тому, що ваш ЦНАП надає таку послугу.

У період пандемії ЦНАПи не тримаються осторонь та долучаються до підтримки громадян, зазначили у Мінцифри. У таких ЦНАПах працівники не лише надають відвідувачам державні послуги, а й допомагають згенерувати COVID-сертифікат через застосунок або портал Дія, якщо мають місця для самообслуговування.

У міністерстві зазначили, що натепер найактивніше долучилися до ініціативи ЦНАПи Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей.

Як відомо, Міністерство цифрової трансформації запустило офлайн- пункти до підтримки порталу "Дія". Пункт вже відкрили в Бучанському районі с. Білогородка. Туди зможуть звернутися українці аби їм допомогли із генеруванням COVID-сертифікатів. Такі центри планують відкрити в найбільших пунктах вакцинації. 

Окрім цього, у Міністерстві охорони здоров'я анонсували два нові види сертифікатів вакцинації від коронавірусу. Їх можна буда також згенерувати в «Дії»

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.